Poznaj nas!

Misja

Od początku istnienia naszej firmy, staramy się konsekwentnie realizować naszą misję, którą jest budowanie najwyższej jakości mieszkań przy zachowaniu ich wyjątkowo atrakcyjnej ceny. Z tego też powodu, przy podejmowaniu codziennych decyzji dotyczących naszych inwestycji, kierujemy się stwierdzeniem „sięgnij po pewny standard”. W naszej ofercie znajdą się bowiem gotowe domy, apartamenty i mieszkania na sprzedaż. Dzięki 20-sto letniej obecności na rynku doskonale go poznaliśmy.

Doświadczenie

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma świadczyła usługi na najwyższym poziomie. Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza, wykorzystująca do pracy materiały wiodących marek pozwoli zadowolić nawet najbardziej wybredne gusta.

Ludzie

O naszej pozycji na rynku oraz o poziomie satysfakcji naszych klientów decyduje czynnik ludzki. Podczas realizacji naszych projektów stawiamy na połączenie doświadczenia i profesjonalizmu z kreatywnością i dynamiką. Taka kombinacja pozwala nam na efektywne działanie na rynku oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Stosowane przez nas rozwiązania często są niekonwencjonalne, lecz jednocześnie gwarantują osiągnięcie pełnego sukcesu.

Niski koszt

Naszym dodatkowym atutem jest możliwość uzyskania rabatu na materiały budowlane potrzebne zarówno przy budowie, jak również wykończeniu wymarzonego domu. Taką możliwość daje jedynie marka z ugruntowaną na rynku pozycja. Nasi klienci mogą skorzystać z wypracowanych przez nas przez lata upustów cenowych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oprogramowania mieszkań nasze budynki cechują się niskimi kosztami eksploatacyjnymi w późniejszym użytkowaniu.

Spełniamy marzenia

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza dlatego proponujemy zrealizowanie marzeń o własnym miejscu na Ziemi w rozsądnej cenie. Z nami zbudujesz swoją PEWNĄ przyszłość.

Pewne zasady zakupu

Firma PEWNA INWESTYCJA działa wg. Ustawy deweloperskiej z 16 września 2011 roku. Sprzedaż odbywa się przez umowy deweloperskie i zakładanie rachunków powierniczych do domów, apartamentów i mieszkań. ​Daje to Państwu pełne bezpieczeństwo transakcji i zakupu.

Klient

Nadrzędną wartością dla naszej firmy jest Klient oraz poziom jego satysfakcji. Staramy się, aby Klienci byli zadowoleni z przebiegu całego procesu prowadzącego do zamieszkania w swoim nowym mieszkaniu. Służymy pomocą już na etapie wyboru odpowiadającego potrzebom Klienta lokalu, zapewniamy fachową pomoc w zakresie finansowania jego zakupu oraz doradzamy w zakresie aranżacji wnętrza już wybranego mieszkania. Mamy nadzieję, że taka opieka i troska o dobro naszych Klientów zaowocuje ugruntowaniem dobrej opinii o naszej firmie.

Jakość

Kolejną bardzo istotną dla nas wartością jest jakość finalnego produktu – mieszkania – które dostarczamy naszym Klientom. Jesteśmy przekonani, że tylko poprzez dbałość o każdy szczegół podczas całego procesu inwestycyjnego, mamy szansę zrealizować nasz ambitny plan rozwoju. Kładziemy nacisk zarówno na wizualną jak i techniczną stronę naszych inwestycji. Budowane przez nas budynki charakteryzują się unikalną, lecz wkomponowaną w otoczenie architekturą. Do ich budowy stosujemy tylko najwyższej jakości materiały. Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji, co świadczy o przekonaniu firmy co do poziomu swoich usług – bierzemy za nie pełną odpowiedzialność.

Rozwój

Bardzo istotnym aspektem działania naszej firmy jest zapewnienie jej stałego, dynamicznego rozwoju. W tym celu cały czas staramy się podnosić nasze kompetencjeinwestować w indywidualny rozwój naszych pracowników. Nie zapominamy również o rozwoju podstawowej działalności naszej firmy – budowaniu budynków mieszkalnych. Gwarantujemy to poprzez ciągłą analizę rynku nieruchomości w interesującym nas obszarze geograficznym, a następnie poprzez zakup najbardziej atrakcyjnych terenów budowlanych. Głęboko wierzymy, że zdobycie satysfakcjonującej nas pozycji na rynku w krótkim czasie będzie możliwe dzięki naszemu pełnemu zaangażowaniu.